
donderdag 6 januari, 2011
Afgelopen nacht heeft in DierenPark Amersfoort de eerste geboorte plaatsgevonden van 2011. Het gaat om een mini-ezeltje. Het is een meisje en ze staat al steeds steviger op haar benen. Het jong heeft nog geen naam gekregen. Vanaf vrijdag 7 januari kunnen mensen een naam insturen, de leukste naam wordt gekozen voor het mini-ezeltje.
Na een draagtijd van 12 maanden wordt er bij mini-ezels 1 veulen geboren die vaak al na 30 minuten zelfstandig op de benen kan staan. In DierenPark Amersfoort zijn de mini-ezels te zien in de Stad der Oudheid, het themagebied waar oude tijden herleven. Eerst zal het jong nog binnen staan bij haar moeder aangezien ze nog kwetsbaar is. Het is afhankelijk van haar voortgang en het weer wanneer ze naar buiten mag.
Het is vanaf vrijdag 7 januari mogelijk om een naam op te geven voor het mini-ezeltje via prijsvraag@dierenparkamersfoort.nl (inzenden is mogelijk tot en met vrijdag 14 januari 2011). De meest originele naam wordt door de dierverzorgers uitgekozen en de winnaar wint vier vrijkaarten voor het DierenPark.
16-05-2012 14:53
Spannend! We zijn druk bezig met de voorbereidingen van de DinoDagen in juni. Waarschijnlijk komt er een grootse, wervelende act!
16-05-2012 09:08
@PieterHens Veel plezier!
Nieuws
Webcam in het Rijk der Reuzen
Column Marjo Hoedemaker
Dertigduizend nieuwe bewoners
Blog
Bijzondere vondst
Jaarkalender
Bekijk hier de jaarkalender
Wij zijn elke dag open!
Van 25 maart t/m 28 oktober
09.00 - 18.00 uur
De rest van het jaar:
10.00 - 17.00 uur
| Tot en met 2 jaar | Gratis |
| 3 t/m 12 jaar | € 15,75 |
| 13 t/m 64 jaar | € 18,75 |
| 65+ | € 16,75 |
Barchman Wuytierslaan 224
3819 AC Amersfoort
T 033-4227100
E info@dierenparkamersfoort.nl
C Reactieformulier
G Gastenboek
Wil je elke maand het laatste nieuws ontvangen uit DierenPark Amersfoort? Meld je dan hier aan.
Aanmelden >