
maandag 31 mei, 2010
6 juni is feestdag ‘Dag van de Slurven’ met optreden Djumbo
Na bijna 1,5 jaar hard werken is het nieuwe leefgebied van de Aziatische olifanten in DierenPark Amersfoort binnenkort helemaal klaar. Dat dit nieuwe Rijk der Reuzen bijna af is wordt gevierd op zondag 6 juni. Het DierenPark organiseert dan de Dag van de Slurven waarbij de meidengroep Djumbo het nieuwe leefgebied officieel opent en een optreden verzorgt voor de gasten. Daarnaast worden er allerlei extra activiteiten georganiseerd.
Dag van de Slurven en Djumbo
Tijdens de Dag van de Slurven organiseert DierenPark Amersfoort allerlei leuke spellen en activiteiten met als thema de olifanten. De klapper van de dag is het optreden van de meidengroep Djumbo nadat zij het nieuwe Rijk der Reuzen officieel hebben geopend.
Het Rijk der Reuzen
Het nieuwe Rijk der Reuzen biedt de olifanten een binnenruimte van totaal 750 vierkante meter en is het grootste binnenverblijf van Nederland en het op twee na grootste in Europa voor de Aziatische olifant. Hoewel het binnenverblijf van het Rijk der Reuzen vorig jaar al door de olifanten in gebruik is genomen, is begin juni ook het gehele buitengedeelte af. Er wordt op dit moment nog hard gewerkt aan het buitengebied waar een vijver wordt gebouwd, een tribune en nog veel meer. Het totale nieuwe leefgebied ‘het Rijk der Reuzen’ betrekt ongeveer 4000 vierkante meter.
Nieuws
Winterse taferelen
Column Marjo Hoedemaker
Afrikaans schouwspel
Jellow
Voorleesmiddag
Jaarkalender
Bekijk hier de jaarkalender
Wij zijn elke dag open!
Van 27 maart t/m 30 oktober
09.00 - 18.00 uur
De rest van het jaar:
10.00 - 17.00 uur
| Tot en met 2 jaar | Gratis |
| 3 t/m 12 jaar | € 15,75 |
| 13 t/m 64 jaar | € 18,75 |
| 65+ | € 16,75 |
Barchman Wuytierslaan 224
3819 AC Amersfoort
T 033-4227100
E info@dierenparkamersfoort.nl
C Reactieformulier
G Gastenboek
Wil je elke maand het laatste nieuws ontvangen uit DierenPark Amersfoort? Meld je dan hier aan.
Aanmelden >